top of page
Abloom_slow_skincare_LOGO_RGB_125x_2x.png
WEBSITE_HOME_PAGE_DESKTOP_1000x.png

 

Abloom - tai aukščiausios kokybės, ,,gyvoji” odos priežiūros linija. Ji išsiskiria iš visų kitų ekologiškų produktų tuo, kad naudoja tik sertifikuotus organinius, biodinaminius ir etiškai laukinėje gamtoje surinktus ingredientus jų neapdorodama, kad išgautų didžiausią veiksmingumą. Negalimi kompromisai su jokia iš sudedamųjų dalių ar procesų, siekiant geriausių rezultatų jūsų odai.

 

Gyva odos priežiūra

Abloom laiko odą gyvu organu, todėl jeigu ją maitinsite ,,gyvu” maistu, ji bus sveikesnė. Visi ekstraktai ir produktai yra gaminami mūsų pačių ir jų sudėtyje tik ,,gyvi” ingredientai. ,,Gyvi” reiškia aukščiausios kokybės augalus natūralioje būsenoje, o ne laboratorijoje apdorotus produktus. Augalų ekstraktai dažniausiai suskaidomi į ,,aktyvius”, paimant tai, kas turi vertę ir atmetant visa, kas lieka. Tai prieštarauja Abloom nuostatoms, pripažįstančioms pilnavertę augalų galią, tik tuomet, kai jie yra savo biologinėje būsenoje. Abloom produktuose esantys ekstraktai niekada nėra kaitinami aukštesnėje nei kūno temperatūra, taip išsaugant jų gydomąją naudą. Kai sakome gryni, taip ir yra. Jūs nerasite ,,iš augalų išskirtų” ingredientų, GMO, transriebiųjų rūgščių, sintetinių ar cheminių medžiagų, kurios yra įprastos daugelyje kosmetikos produktų. Abloom produktai yra gaminami rankomis, nuo pradžios iki pabaigos naudojant tik organinius laukinėje gamtoje surinktus ir maistui tinkamus ingredientus.

Odos prigimtis

Kadangi tai yra iš tiesų tyra ir natūrali odos kosmetika, Abloom produktai dirba išvien su jūsų odos natūraliomis funkcijomis, o ne prieš jas. Dėl ,,gyvosios" sudėties formuluočių jie veikia kaip adaptogenai odai, prisitaikantys prie kiekvieno žmogaus unikalaus odos tipo, taip subalansuodami odą. Todėl mes nesiūlome atskirų produktų riebiai, sausai ar jautriai odai. Mūsų produktai atstato individualų odos balansą, suteikdami jai optimalią būseną.

Istorija jūsų rankose

Dirbdama su ,,gyvomis” medžiagomis, Abloom tęsia seną ir beveik užmirštą tradiciją. Nuo pat pirmųjų civilizacijų buvo kaupiamos gilios žinios apie natūralią gamtą. Šis natūralus požiūris į gydymą turi ilgą ir garbingą istoriją, siekiant kuo ilgiau išsaugoti kūno sveikatą ir gerą savijautą. Palyginimui, sintetiniai produktai yra naudojami tik kiek daugiau nei šimtmetį ir jų poveikis vis dar nėra plačiai ištirtas.

KODĖL ABLOOM?

 

Odos paskirtis

Oda yra didžiausias kūno organas, gausiai sugeriantis ant jos tepamas medžiagas (tiek maistingąsias, tiek ir toksinus). Tai veikia ne tik odą, bet ir tai, kaip jaučiatės viduje bei išoriškai. Oda tiesiogiai atspindi mūsų sveikatą, parodydama kada yra vidinis disbalansas ar netoleravimas. Organas, atiekantis tiek daug gyvybiškai svarbių funkcijų, turi gauti tinkamą priežiūrą. Maitinkite ją aukščiausios kokybės Abloom sveiku maistu odai.

Cheminis nesuderinamumas

Kada kosmetikos produktuose naudojamos sintetinės cheminės medžiagos, jos gali turėti obstrukcinį poveikį odai, užkimšti poras ir paskatinti inkštirų susidarymą bei uždegimą. Cheminės medžiagos taip pat yra linkusios dehidruoti ir užkimšti prakaito liaukas, tuo sukeldamos grėsmę mūsų sveikatai. Žaliavos šioms sintetinėms cheminėms medžiagoms yra pramoninės gamybos produktai, kurie turi būti modifikuojami ir pritaikomi tam, kad tiktų mašininei gamybai. Tai daro jas netinkamas ne tik jūsų odai, bet ir visam jūsų kūnui. Todėl nenuostabu, kad sintetiniu būdu apdorotų ir modifikuotų produktų naudojimas yra nesuderinamas su organizmo poreikiu natūraliems ingredientams ir trikdo natūralią pusiausvyrą.

Rūpinimasis savo oda yra ne tik išorinio grožio ieškojimas, bet ir neabejotinai būtina kasdienės sveikatos priežiūros dalis. Dauguma rinkoje esančių odos priežiūros priemonių, netgi vadinamųjų ,,organinių” ir ,,natūralių”, savo sudėtyje turi konservantų, priedų ir sintetinių ingredientų, kurie yra nesuderinami su natūraliais sveikos odos poreikiais. Abloom suderino tai, kas geriausia moksle ir gamtoje, taip sukurdama odos priežiūros produktų liniją, kuri perteikia holistinį požiūrį į grožį.

skinland
bottom of page