top of page

Antakių laminavimas

 

Šį procedūra yra skirta ne tik nuteikti formą antakiams ir ištiesinti juos, bet ir pamaitinti. Procedūros metu antakių plaukeliai primaitinami veikliųjų medžiagų, kurios pagerina plaukelių būklę ir stimuliuoja miegančių plaukelių svogūnėlių augimo procesą. Po procedūros antakiai taps paklusnesni, lengvai prižiūrimi.

 

Procedūros metu naudojamos „KOUKLA“ priemonės nepakenks natūraliam plaukui, kadangi tai nėra cheminis ištiesinimas. Jos prisotinamos maitinamųjų bei minkštinamųjų medžiagų, kurių sudėtyje yra kolageno, arganų kauliukų aliejų bei keratino. Naudojamos priemonės visai nekenkia plaukui, jos ne tik atstato plauką, bet ir stimuliuoja jų augimą, Vienos valandos trukmės procedūra pavers Jūsų antakius paklusniais net iki 2 mėnesiu!

 

Paklusnus bei tvarkingi antakiai vos per vieną valanda.

 

Pirmiausia antakiai yra užfiksuojami naudojant „KOUKLA“ priemonės. Jos yra ištiesinamos, primaitinamos drėkinamųjų bei minkštinamųjų medžiagų. Po užfiksavimo antakiams yra suteikiama forma, atliekamas dažymas ir korekcija „HARLEY“ vašku bei pincetu.

Ryškesniu ir spindinčiu rezultatu džiaugsitės nuo 6 iki 10 savaičių.

Antakių „SPA“ (korekcija)

 

Tvarkingi ir taisyklingi antakiai – tai viena iš svarbiausiu detalių, kuri pagyvina mūsų veidą.

 

Antakių korekcijos procedūra atliekama su hipoalergiškais „ELAN“ dažais, kurie tinka visiems odos tipams. Dažas ant odos išsilaiko 7-10 dienų, o ant plauko – virš mėnesio. Šie dažai yra prisotinti aloe ekstraktu, pieno rūgštimi, šilto proteinais bei argano aliejumi, kurie ne tik padrėkins plauką, bet ir apsaugos plaukelius nuo cheminio poveikio. Produktai neturi savyje amoniako.

 

Procedūros metu yra atliekamas odos šveitimas bei drėkinimas, kuris užtikrins ilgesni dažų išsilaikymą ant odos.

Po formos suteikimo pagal veido formas bei dažymo – atliekama korekcija profesionaliu „Harley“ vašku bei pincetu. Procedūros gale atliekamas antakių srities masažas su arganu aliejumi, kuris ne tik padrėkins plauką, bet ir apramins odą po korekcijos vašku.

bottom of page