top of page
Botox Treatment

Biorevitalizacija

Odos senėjimo problemos yra aktualios kiekvienai vyresnei nei 35 metų moteriai. Nors tai yra visiškai natūralu, tačiau dažna moteris išsigąsta, ir svarsto, kokių priemonių imtis. Vienas galimų estetinės dermatologijos sprendimų – tai chirurginė intervencija, tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai organizmui sukelia nemažą stresą. Galimybių, kurios padeda atjauninti odą, yra ne taip ir mažai, tad kiekviena moteris gali pasirinkti sau labiausiai  tinkančią. Mūsų dermatologijos klinikos siūlymas – tai biorevitalizacija, kuri užtikrina tikrai puikų rezultatą. Taigi, kodėl verta rinktis tokį sprendimą, ir kaip ši procedūra yra atliekama?

Unikali estetinė procedūra

Biorevitalizacija – tai gilus odos drėkinimas, kuris sugrąžina odos elastingumą ir užtikrina kur kas geresnį estetinį vaizdą. Tai yra gana estetinė dermatologinė procedūra, kurios metu į vidurinį odos sluoksnį suleidžiama biorevitalizuojančios hialurono rūgšties. Tai paskatina odos atsinaujinimą, atkuria odos drėgmės balansą, aktyvina kolageno ir elastino sintezę, gerina kraujo apytaką, ir t.t. Nors gali atrodyti, kad odos drėkinimui visiškai užtenka gero kremo, tačiau realybė yra kiek kitokia – nė viena kosmetinė priemonė negali taip gerai sudrėkinti odos kaip biorevitalizacija. Verta paminėti, kad tokią procedūrą atlikti gali tik gydytojas dermatologas

Kada verta pagalvoti apie biorevitalizaciją?

Toks pasirinkimas puikiai pasiteisina tais atvejais, kai norima pasiekti pakankamai greito rezultato. Po procedūros galima pastebėti, kad oda nebešerpetoja, pigmentinės odos dėmės tapo šviesesnės, pagražėjo veido kontūras, o raukšlelės tapo kur kas švelnesnės. Biorevitalizacija puikiai tinka tada, kai norima pakankamai greitai ir efektyviai atjauninti odą, tad dermatologai rekomenduoja šią procedūrą rinktis vyresnėms nei trisdešimt penkerių metų moterims. Palanku ir tai, kad biorevitalizacija gali padėti sumažinti ultravioletinių spindulių žalą: jei mėgstama degintis soliariume, odos būklė gali pablogėti ir aštuoniolikmetėms. Taigi, ši procedūra tam tikrais atvejais gali būti taikoma ir jaunesnėms moterims.

Kiek procedūrų reikės?

SkinLand dermatologijos klinikoje, kiekvienam pacientui skiriamas išskirtinis dėmesys, tad procedūrų kursas ir intervalai nustatomi individualiai. Viskas priklauso nuo konkrečios odos būklės. Dažniausiai yra rekomenduojama atlikti tris procedūras kas tris savaites, tačiau procedūrų skaičius gali kisti. Jei norite, kad jūsų oda atrodytų jaunesnė, tiesiog kreipkitės į specialistus - dermatologus, kurie siūlo atlikti biorevitalizaciją, ir konsultacijos metu bus numatoma, kiek procedūrų gali prireikti.

bottom of page