Blakstienų liftingas – laminavimas

 

Moterims, kurios siekia, kad jų žvilgsnis atrodytų nepriekaištingai net ir be dekoratyvinės kosmetikos, blakstienų laminavimo procedūra - kaip tik Jums! Trijų žingsnių pagalba - blakstienų užrietimo, medžiagų prisotinimo ir nudažymo, su amerikietišku blakstienų laminavimo rinkiniu SUGARLASH Jūsų blakstienos taps norimo riestumo, tankios, ilgos ir išraiškingos. Procedūros metu naudojamos priemonės nepakenks natūralioms blakstienoms, kadangi tai nėra cheminis rietimas, o jos prisotinamos maitinamųjų bei minkštinamųjų medžiagų. Vienos valandos trukmės procedūra pavers Jūsų žvilgsnį tobulu net iki 8 savaičių.

 

Naujiena - norinčioms kasdien atrodyti nepriekaištingai, net ir nenaudojant dekoratyvinės kosmetikos.

 

Blakstienų laminavimas – tai kosmetologinė procedūra, skirta atgaivinti ir paryškinti blakstienas. Tai saugus ir efektyvus būdas gražinti blakstienas bei alternatyva blakstienų priauginimui. Rezultatas Jus tikrai maloniai nustebins, iškart po procedūros blakstienos taps ryškesnės, riestesnės bei atrodys ilgos ir sveikos.

Procedūra neskausminga, nekenkia blakstienoms. Laminavimui naudojamos JAV pagamintos aukštos kokybės priemonės SUGARLASH užtikrins ilgalaikį rezultatą.

 

Sveikos ir ryškios blakstienos taps vos per vieną valandą.

 

Pirmiausia blakstienos užriečiamos, tačiau visa tai atliekama ne cheminiu būdu. Vėliau vyksta maitinamųjų, drėkinamųjų bei minkštinamųjų medžiagų prisotinimas. Procedūra užbaigiama pridedant natūralaus pigmento.

Ryškesniu ir spindinčiu, tačiau natūraliu rezultatu džiaugsitės net iki 8 savaičių, tiek, kiek gyvuoja natūralios blakstienos.

 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2018 SkinLand 

tel. +370 615 76668

info@skinland.lt

UAB Odos namai 

LT-47103 Kaunas

Lietuva

   Visos teisės saugomos