Blakstienų laminavimas su 3D efektu

 

Moterims, kurios siekia, kad jų žvilgsnis atrodytų nepriekaištingai net ir be dekoratyvinės kosmetikos, blakstienų laminavimo procedūra - kaip tik Jums!

 

Keturių žingsnių pagalba - blakstienų užrietimo, medžiagų prisotinimo, gydymo ir nudažymo, su blakstienų laminavimo priemonėmis KOUKLA Jūsų blakstienos taps norimo riestumo, tankios, ilgos ir išraiškingos.

 

Procedūros metu naudojamos priemonės nepakenks natūralioms blakstienoms, kadangi tai nėra cheminis rietimas, o jos prisotinamos maitinamųjų bei minkštinamųjų medžiagų, kurių sudėtyje yra kolageno, arganų kauliukų aliejų bei keratino. Naudojamos priemonės visai nekenkia blakstienoms, jos ne tik atstato plauką, bet ir stimuliuoja jo augimą, taip pat padidina blakstienas iki 2,5 karto! Vienos valandos trukmės procedūra pavers Jūsų žvilgsnį tobulu net iki 2 mėnesiu!

 

Sveikos ir ryškios blakstienos taps vos per vieną valandą.

 

Pirmiausia blakstienos užriečiamos, tačiau visa tai atliekama ne cheminiu būdu. Vėliau vyksta maitinamųjų, drėkinamųjų bei minkštinamųjų medžiagų prisotinimas. Procedūra užbaigiama pridedant natūralaus pigmento.

Ryškesniu ir spindinčiu, tačiau natūraliu rezultatu džiaugsitės nuo 6 iki 8 savaičių, tiek, kiek gyvuoja natūralios blakstienos.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2018 SkinLand 

tel. +370 615 76668

info@skinland.lt

UAB Odos namai 

LT-47103 Kaunas

Lietuva

   Visos teisės saugomos 

Blakstienu laminavimas1