top of page

Botulino injekcijos – sprendimas raukšlių korekcijai

Bėgant metams oda tampa ne tokia elastinga, kokia buvo anksčiau, tad ir raukšlių atsiradimas taip pat nėra išvengiamas. Nė viena moteris nenori atrodyti senesnė, nei yra iš tiesų, todėl gana dažnai yra ieškoma būdų, kurie leistų efektyviai kovoti su raukšlėmis. Laimei, šiandien galima rinktis iš gausybės procedūrų, kurios padeda sumažinti raukšles ir pagerinti odos būklę. Vienas tokių sprendimų – tai botulino injekcijos, kurios paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą. Nors toks pasirinkimas neretai yra vertinamas gana skeptiškai, tačiau tai – neabejotinai viena geriausių galimybių. Taigi, kokie yra didžiausi botulino injekcijų privalumai, ir kada verta pagalvoti apie tokį pasirinkimą?

Svarbiausi botulino injekcijų privalumai

  • Botulino injekcijos padeda pašalinti mimikos raukšles;

  • Botulino toksino injekcijomis galima sumažinti padidėjusį prakaitavimą pažastų, pėdų, delnų srityse;

  • Galima pasiekti ilgalaikio rezultato: priklausomai nuo konkrečios odos būklės, procedūrą gali tekti pakartoti tik po 9-12 mėnesių;

  • Procedūra yra atliekama labai greitai, tam nėra būtinas specialus pasirengimas;

  • Po atliktų injekcijų iš karto galima grįžti į kasdienį gyvenimą – nėra reabilitacinio laikotarpio.

 

Kokio amžiaus moterims gali būti taikomos botulino injekcijos?

Pirmosios mimikos raukšlės yra pastebimos dar ankstyvoje jaunystėje – taip nutinka dėl nuolat pasikartojančių emocinių išraiškų. Iš pradžių mimikos raukšlės yra vos pastebimos, tačiau laikui bėgant jos išryškėja, tampa gilesnės. Estetiniais tikslais botulino injekcijos gali būti taikomos sulaukus pilnametystės – tai gali padėti užkirsti kelią gilesnių raukšlių atsiradimui.

Kaip atliekamos botulino injekcijos?

Procedūra yra gana paprasta ir greitai atliekama – paprastai ji trunka nuo 20 iki 30 minučių. Botulino injekcijoms yra naudojama itin plona adata, tad skausmas beveik nejuntamas (be to, vietos, į kurias bus leidžiama veiklioji medžiaga, yra patepamos skausmą malšinančiu tepalu). Palanku tai, kad botulinas toksinas blokuoja raumenis, kurie yra „atsakingi“ už mimikos raukšlių formavimąsi, todėl ilgainiui prarandamas įprotis raukytis.

Jei svarstote apie tokią procedūrą, jums tereikia susirasti patikimą grožio kliniką, kurioje būtų atliekamos botulino injekcijos, ir užsiregistruoti vizitui. Konsultacijos metu bus numatoma, ar ši procedūra tikrai bus veiksminga, ir aptariama, kokio rezultato bus galima tikėtis.

bottom of page