top of page
acnetest_detailed_patient_genetic report.png

AcneTest - genetinis testas individualizuotam aknės gydymui parinkti.

Nors dažniausiai spuoguotumas pasitaiko brendimo metu, kai keičiasi hormonų lygis, jis gali pasireikšti įvairaus amžiaus žmonėms. Viena iš pagrindinių spuogų problemų yra emocinės būklės, savivertės suprastėjimas, ypač paaugliams ir jauniems suaugusiems. Be emocinio poveikio, spuogai gali būti skausmingi ir nemalonūs, ypač, kai stebimas aktyvus uždegimas. 

 

Spuogų gydymas paprastai susideda iš vietinių arba geriamųjų vaistų derinio, tačiau būtina parengti individualų gydymo planą, kuriame būtų atsižvelgta į konkrečius kiekvieno paciento poreikius ir rūpesčius. 

 

Tai padaryti leidžia pirmasis Lietuvoje AcneTest testas, kuris suteiks genetinio lygmens informaciją, pagal kurią gydytojas skirs veiksmingą ir saugų gydymą su pilnai individualizuotomis formulėmis.  

SkinLand dermatologijos klinikos gydytojai pristato Jums naujieną ! AcneTest - tai išsamiausias ir naujausias genetinis tyrimas, kurio metu analizuojami genetiniai faktoriai sąlygojantys genetinį polinkį į spuogus bei jų pasireiškimo sunkumą. Puikiai tinka visiems, kurie nori suprasti kaip jų genetika įtakoja aknės gydymą. Taip pat tiems, kurie dar nerado sau tinkančio aknės gydymo. 

 

AcneTest privalumai:

  • Visiškai individualus gydymas

  • Pateikiamas išsamus paaiškinimas apie jūsų genetines savybes ir genetinį polinkį į spuogus bei jų pasireiškimo sunkumą. 

  • AcneTest analizuojami veiksniai, tokie kaip mitybos ir hormonų įtaka, taip pat gali turėti reikšmės aknės eigai ir gydymui. 

  • Gautų testo rezultatų pritaikymas gydyme. Parinktas individualus gydymas, tinkantis konkrečiai jums. AcneTest rezultatai leidžia anksti pradėti tinkamą individualizuotą gydymą ir pritaikyti naudojamų vaistų dozę, taip sumažinant tolesnių pasekmių ir šalutinių veiksnių riziką.

Procedūros eiga:

  1. Dermatologo konsultacija, DNR mėginio paėmimas

  2. Klausimyno, apie sveikatos būklę, pildymas

  3. Praėjus 4-5 savaitėms gaunami jūsų testo rezultatai.

  4. Dermatologo konsultacija, skirta paaiškinti testo rezultatus bei paskirti individualų gydymą. 

Vienas testas - visam gyvenimui !
bottom of page