top of page

Organinis detokso rinkinys

ABLM_DETOX_BO
€38.01
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Odos detoksikacija reiškia, kad apsaugome ją nuo išorinių poveikių, kurie gali pakenkti odai ir sukelti priešlaikinį senėjimą. Kai odos barjeras yra pažeistas oda lengvai sudirginama ir dažnai yra kamuojama įvairių uždegimų.

NAUDOJIMAS:

1 žingsnis - Ekologiškas veido prausiklis: šiuo švelniu, aksominiu prausikliu nusiprauskite veidą. Jis pašalins susikaupusius nešvarumus, riebalų perteklių bei negyvas odos ląsteles visai nesausindamas odos.

2 žingsnis - Ekologiškas tonizuojantis serumas: paskirstykite serumą ant odos. Jame gausu stiprių antioksidantų ir aktyvių ingredientų, kurie odą apsaugo nuo aplinkos poveikio, ramina, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis bei maitina.

3 žingsnis - Ekologiškas maitinantis gydomasis aliejus: šis prabangus šalto spaudimo aliejus yra nuostabus dėl sudėtyje esančių įvairių laukinių gėlių, žolelių, dumblių ir augalų ekstraktų. Įlašinkite kelis lašus aliejaus į delnus ir tuomet lengvai įtrinkite aliejų į veido odą. Aliejus yra lengvos tekstūros, greitai įsigeriantis, jame daug vaistinių ir gydomųjų ingredientų. Kelis lašus šio stebuklingo aliejaus galima įmaišyti į dieninį arba naktinį kremą, arba galima naudoti kaip serumą.

4 žingsnis - papildomai detoksikacijai pakaitomis galite naudoti kaukes:

Ekologiškas enziminis pilingas: jeigu Jūsų oda atrodo papilkėjusi, blyški ar pavargusi, greičiausiai taip yra dėl susikaupusių negyvų odos ląstelių, sebumo bei kitų nešvarumų. Papajos ir ananasų fermentai pašalina šias perteklines sankaupas ir atskleidžia švelnią, spindinčią odą.

Ekologiška detokso kaukė: ši švelni kaukė natūraliai

turi daug antioksidantų, detoksikuoja ir stiprina natūralią odos imuninę

sistemą.

Šiuose produktuose nėra jokių cheminių, sintetinių medžiagų, genetiškai modifikuotų organizmų ar jų pėdsakų. Ingredientai yra 100 % aktyvūs.

PRODUKTAI YRA VEGANIŠKI IR NEIŠBANDYTI SU GYVŪNAIS

Gamintojas: ABLOOM SKINCARE BV, Nyderlandai

Išsaugoti prekę
bottom of page