top of page

Rinkinys vyrams

ABLM_MEN_BOX
€28.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Fiziologiškai yra įrodyta, kad vyrų oda yra storesnė, labiau linkusi riebaluotis ir sensta kitaip nei moterų. Maišykite bei derinkite produktus tarpusavyje, kad palaikytumėte, sustiprintumėte ir pagerintumėte veido odos būklę.

NAUDOJIMAS:

1 žingsnis - Ekologiškas veido prausiklis: rafinuotas laukinių jūros dumblių, vaistinių žolelių ir gydomųjų aliejų mišinys maitina, detoksikuoja ir apsaugo odą. Naudokite ryte ir vakare. Sumaišykite delne nedidelį produkto kiekį su vandeniu ir sukamaisiais judesiais švelniai įmasažuokite veidą ir nuplaukite vandeniu.

2 žingsnis - Ekologiškas raminantis losjonas: išspauskite nedidelį kiekį produkto į rankas ir įmasažuokite losjoną į veido odą. Ypač tinka nuraminti sudirgusią odą po skutimosi.

3 žingsnis - Ekologiškas maitinantis gydomasis aliejus: šis prabangus šalto spaudimo aliejus yra nuostabus dėl sudėtyje esančių įvairių laukinių gėlių, žolelių, dumblių ir augalų ekstraktų. Įlašinkite kelis lašus aliejaus į delnus ir tuomet lengvai įtrinkite aliejų į veido odą.

Šiuose produktuose nėra jokių cheminių, sintetinių medžiagų, genetiškai modifikuotų organizmų ar jų pėdsakų. Ingredientai yra 100 % aktyvūs.

PRODUKTAI YRA VEGANIŠKI IR NEIŠBANDYTI SU GYVŪNAIS

Gamintojas: ABLOOM SKINCARE BV, Nyderlandai

Išsaugoti prekę
bottom of page