Gitana Šabūnienė
Gitana Šabūnienė 
Gydytoja dermatologė - thrichologė

1992 m. baigė Kauno Medicinos Akademiją. 1994 m. įgijo vidaus ligų gydytojos, o 1998 m. dermatovenerologės specialybę. Nuo 2001 m. dirba estetinės, lazerinės dermatologijos bei trichologijos srityse.  Stažavosi specializuotuose lazerinės ir estetinės dermatologijos kursuose Lenkijoje, Kanadoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Italijoje. Gydytojos publikacijos mokslo leidiniuose ir pranešimai: „Plaukų slinkimas: praktiniai diagnostiniai aspektai“; „Practical advices to clinical diagnostic of hair loss“; „Tatuiruočių pašalinimo galimybės rubino Q-switch lazeriu“; „Rosacea tipo perioralinis dermatitas“; „Hirsutizmas. Androgenetinės alopecijos”; „Plaukų struktūrą lemia genetika, tačiau išvengti alopecijos įmanoma" ir kiti. Lietuvos dermatovenerologų draugijos ir Europos dermatovenerologų asociacijos narė.

 
Audronė Majerienė 
Gydytoja dermatologė 

1986 m. baigė Kauno Medicinos Akademiją. 1988 m. įgijo vidaus ligų gydytojos specialybę. Nuo 1995 m. pradėjo domėtis estetine medicina. 1998m. įgijo gydytojos dermatovenerologės specialybę. Stažavosi specializuotuose lazerinės ir estetinės medicinos kursuose Latvijoje, Estijoje, Italijoje, Ispanijoje. Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatovenerologų draugijos, Lietuvos nacionalinės kosmetologų ir kosmetikių federacijos narė. Domėjimosi sritys: veido odos senėjimo problemos, raukšlių korekcija, plaukų slinkimo ir akne gydymo metodikos, lazerinė dermatologija.

 
Olga Griščenko
Gydytoja dermatologė 

1982 m. baigė Kauno Medicinos Akademiją ir įgijo vidaus ligų gydytojos specialybę. 2016 m. Vilniaus Universiteto medicinos fakultete įgijo gydytojos dermatovenerologės specialybę. Turi ilgametę patirtį dirbant sveikatos bei grožio srityse. Nuolat tobulinasi kongresuose Lietuvoje ir užsienyje. Patirtis dirbant su estetiniais ir chirurginiais lazeriais, botulino ir hialurono rūgšties užpildų injekcijomis, PRP plazmoliftingu, cheminiais šveitimais, kompleksinėmis gydomosiomis bei odos atjauninimo procedūromis. Domisi reabilitacija dermatologijoje, estetine ir regeneracine medicina.

 
Renata Liesė
Estetinės medicinos gydytoja 

2007 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą. 2010 m. suteikta gydytojos profesinė kvalifikacija. Dirbo Hairmyres ir Monklands ligoninėse Škotijoje bei Lietuvos sveikatos mokslų universitetinėje ligoninėje, Kauno klinikose. Nuolat tobulinasi kongresuose bei estetinės medicinos mokymuose Lietuvoje ir užsienyje. Jau ketveri metai yra PRP plazmoliftingo trenerė. Intensyviai domisi ir dirba su estetiniais lazeriais, botulino ir hialurono rūgšties užpildų injekcijomis, mėgaujasi savo darbą atlikdama pati bei moko to kitus. Taip pat yra hialurono užpildų "Teosyal” ir estetinio lazerio “Clear+Brilliant” mokymų trenerė.

 
Evelina Stukienė
Kosmetologė-terapeutė

Baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos koleginių studijų programą. Aktyviai dalyvauja seminaruose, mokymuose bei kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje ir užsienyje. Domisi estetinėmis ir kosmetologinėmis procedūromis. Geba atlikti gydomąsias bei valomąsias procedūras kosmetologiniais aparatais. Turi “Femina Bona”, “Mesoestetic”, “Revitacare”, “Sveikatos ir grožio akademija” mezoterapijos, biorevitalizacijos, hialurono užpildų įvedimo sertifikatus. Kobido masažo paslapčių mokėsi iš paties aukščiausio lygio mokytojo Vipal Cohen. Nuo 2015m. Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologijos ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos narė.

 
Simona Jakštaitė
Medicinos gydytoja

2017 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir įgijo medicinos gydytojos profesinę kvalifikaciją. Aktyviai dalyvauja estetinės medicinos mokymuose, domisi ir dirba su estetiniais lazeriais. Atliko praktiką Vokietijoje, Graikijoje. Stažavosi įvairiuose dermatovenerologijos kursuose Lietuvoje ir užsienyje. Aktyvi Kauno krašto dermatovenerologų, Lietuvos dermatovenerologų draugijos ir Europos dermatologų ir venerologų akademijos narė.Aktyvios domėjimosi sritys: veido odos uždegiminės dermatozės, infekcinės ir uždegiminės odos ligos,  lazerinė dermatologija.

Gydytojos skaityti pranešimai bei publikacijos moksliniuose Lietuvos ir užsienio leidiniuose: „Rožinės gydymas ir jo perspektyvos.“, „Lengvos ir vidutinio sunkumo eigos atopinio dermatito gydymas vietiniais preparatais“, „Prevalence and treatment of ocular rosacea based on retrospective analysis of out-patients“, „Retrospective study of clinical characteristics and treatment in patients with rosacea“ ir kt. 

 
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2018 SkinLand 

tel. +370 615 76668

info@skinland.lt

UAB Odos namai 

LT-04126 Vilnius

Lietuva

   Visos teisės saugomos 

Gydytoja dermatologė

Go to link