top of page
Japoniškas terapinis veido masažas (KOBIDO)

 

Japoniškas terapinis veido masažas yra išmintingas tradicinės japonų medicinos koncepcijų ir skirtingų manualinės terapijos technikų (anma ir akupunktūros tradicijos) derinys.

Tai pažangi metodika, apimanti technikas, kurių pagrindas yra pirštų judesiai ir darbas rankomis taikant tikslų pirštų valdymą. Šis masažas laikomas atgaivinančia procedūra, kuri atpalaiduoja veido raumenis, tonizuoja ir modeliuoja veido kontūrą. Be to, masažas yra giriamas kaip vienas veiksmingiausių natūralių odos gydymo metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti. Šis gydymo būdas buvo sukurtas siekiant pagerinti kliento sveikatą ir gyvybingumą, pabrėžiant problemų prevenciją, užuot sprendus jau egzistuojančias problemas. Tai yra pagrindinis Rytų medicinos bruožas.

Reguliariai taikant Kobido masažą, oda tampa lygesnė, stangresnė ir skaistesnė:

  • Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas. Kaip fiziniai pratimai sutvirtina ir tonizuoja kūną, taip japoniškas masažas sustiprina ir tonizuoja veido raumenis, nuo kurių priklauso odos suglebimas ir raukšlių atsiradimas.

  • Maksimaliai padidina odos skaistumą. Japoniškas masažas pagerina odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą ir suteikia veidui labiau švytinčią, sveikesnę, jaunatviškesnę išvaizdą. Masažas paskatina kapiliarus efektyviau įsisavinti naudingas medžiagas, stabdančias odos senėjimą.

  • Išvalo toksinus ir nešvarumus. Kobido masažas pakelia odos temperatūrą, kas savo ruožtu paskatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų, kurių negali pasiekti įprasti valikliai. Padidėjusi temperatūra aktyvina limfos sistemą, įgalinančią odos ląsteles efektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus.

  • Normalizuoja odos drėgmės balansą. Japoniškas terapinis veido masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, sukurdamas barjerą, saugantį odą nuo išsausėjimo.

  • Atpalaiduoja raumenų įtampą. Japoniškas terapinis veido masažas atpalaiduoja raumenų audinio įtampas, skatindamas šviežio kraujo, kuris atneša deguonį ir maisto medžiagas, priplūdimą į veido paviršių. Tik pagerinus kraujotaką ląstelės gali atsinaujinti.

  • Pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianinę sistemą.

Masažas rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims, siekiantiems skaistesnės ir jaunesnės veido odos. Geriausiam rezultatui gauti rekomenduojama atlikti kursą 2 kartus per metus, po 10 procedūrų.

KOBIDO veido masazas
KOBIDO veido masazas
KOBIDO veido masazas
bottom of page