top of page
 
"Dr. Alkaitis" organinės veido procedūros

 

Kodėl  "Dr. Alkaitis" procedūros yra išskirtinės?

 

... 100% organinės ir 100% biologiškai aktyvios procedūros

Procedūrų metu naudojami "Dr. Alkaitis" produktai yra 100% organiniai. Produktuose esantys ekstraktai niekada nėra kaitinami aukštesnėje nei kūno temperatūra, taip išsaugant jų gydomąją naudą. Kai sakoma gryni, taip ir yra. Jūs nerasite ,,iš augalų išskirtų” ingredientų, GMO, transriebiųjų rūgščių, sintetinių ar cheminių medžiagų, kurios yra įprastos daugelyje kosmetikos produktų. Visi dr. Alkaitis produktai gaminami rankomis, nuo pradžios iki pabaigos naudojant tik organinius laukinėje gamtoje surinktus ir maistui tinkamus ingredientus.

 

Procedūrų metu naudojamos "Dr. Alkaitis" veido kaukės yra 100% biologiškai aktyvios (sauso pavidalo) ir pagamintos tik iš neapdorotų  ingredientų, padidinančių jų gydomąjį potencialą. Kaukę sudrėkinus, šie unikalūs ingredientai yra atgaivinami ir oda visiškai absorbuoja jų maistingąsias medžiagas. Ingredientai yra aktyvuojami, sumaišant juos su ožkos pieno jogurtu ar medumi tam, kad procedūros metu oda gautų vitaminų ir mineralš ir būtų pamaitinta gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis. 

 

100% organinis veido odos nusluoksniavimas:

natūraliai nusluoksniuojantys fermentai - bromelainas ir papainas (iš ananasų ir papajų) pašalina susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, o pagrindiniai augalinės kilmės maisto šaltiniai ir antioksidantai - braškių bei šilauogių ekstraktai skaistina odą. Veido oda tampa skaistesnė ir švaresnė be jokių šalutinių poveikių.

100% organinis veido odos gydymas:

Maitina, ramina ir atgaivina jautrią, sudirgusią ar uždegimo paveiktą odą. Suteikia Jūsų odai biologiškai aktyvių  medžiagų, tokių kaip kviečių želmenų sulčių, daržovių, jūros dumblių ir augalų sėklų, tai yra tikras maistas odai. Aktyvina, energizuoja ir grąžina išblyškusiai, negyvybingai veido odai gyvybinę energiją. Oda tampa spindinti, pagerėja bendras odos tonusas. Atstato, regeneruoja ir sustiprina aplinkos pažeistą ar odos senėjimo veikiamą odą.

 

... Holistinės masažų technikos

Procedūrų metu naudojamos holistinės masažo technikos,  sukurtos remiantis žymaus mokslininko Rudolfo Šteinerio antroposofijos principais.

Bioritmai

Žmogaus kvėpavimas, širdies plakimas, kraujo apytaka, besikeičiantys metų laikai, naktis ir diena - visa tai natūralus, kaskart atsikartojantis gyvenimo ritmas. Šio ritmo sutrikdymas turi didelį neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Pavyzdžiui, stresas didina kvėpavimo ir širdies dažnį, kas neigiamai paveikia visą mūsų organizmą. Ritmingo masažo metu yra atkuriamas balansas tarp šių natūralių procesų. 

Prisilietimas

Kokybiškas prisilietimas yra gyvybiškai svarbus efektyviam rezultatui pasiekti. Atliekamos skirtingos masažo technikos, kurios papildo viena kitą ir padeda pasiekti geriausių rezultatų. Giliųjų veido raumenų masažas yra skirtas odos atjauninimui. Masažo nauda pastebima ne tik vizualiai (smulkiųjų ir giliųjų raukšlelių sumažėjimas, kraujo ir limfos apytakos suaktyvinimas, bendros odos būklės gerėjimas), bet ir padeda atsipalaiduoti emociškai - tai tikras holistinis gydymas. 

 

Akupresūra

Principas yra toks pats, kaip ir akupunktūros, tik ši technika neadatinė. Akupresūros metu veide yra veikiami aktyvūs taškai, kurie energetiškai stimuliuoja kūno vidaus organus, atkuria jų natūralų balansą ir gerina bendrą viso organizmo būklę. Gerėja kraujo pritekėjimas į odos paviršinius sluoksnius bei maistinių medžiagų patekimas ir pasisavinimas odos ląstelėse. Didėja odos tonusas, elastingumas, skatinama kolageno gamyba. Veido oda skaistėja, mažėja raukšlelės.

 

Limfodrenažinis masažas

Atliekant veido ir kaklo limfodrenažinį masažą yra skatinamas natūralus limfos tekėjimas, kas padeda pašalinti toksinus iš mūsų organizmo. Gera limfotaka yra ypač svarbi sveikos odos būklei palaikyti ne tik jos paviršiuje, bet ir visuose sluoksniuose. Sutrikusi limfotaka tiesiogiai daro įtaką mūsų veido išvaizdai - sukelia patinimus, paraudimą, paburkimą, odos dėmes, uždegimą bei maišelius po akimis. Tinka visiems odos tipams, ypač rekomenduojama problemiškai (aknė, rožinė) ir jautriai odai.

,,Netepkite ant odos tai, ko negalėtumėte suvalgyti” - tai plačiai pripažinto pasaulinio garso mokslininko Dr. Saulius Anthony Alkaičio žodžiai. Dr. Alkaitis produktuose esantys ekstraktai niekada nėra kaitinami aukštesnėje nei kūno temperatūra, taip išsaugant jų gydomąją naudą. Kai sakoma gryni, taip ir yra. Jūs nerasite ,,iš augalų išskirtų” ingredientų, GMO, transriebiųjų rūgščių, sintetinių ar cheminių medžiagų, kurios yra įprastos daugelyje kosmetikos produktų. Visi Dr. Alkaitis produktai gaminami rankomis, nuo pradžios iki pabaigos naudojant tik organinius laukinėje gamtoje surinktus ir maistui tinkamus ingredientus.

Alkaitis
Dr. Alkaitis
100% organic
Dr. Alkaitis veido procedura
bottom of page