top of page
Rigenera® - tai naujausių biotechnologijų taikymo medicinos srityje pavyzdys

Regenera activa® yra novatoriška gydymo sistema, pritaikanti autologines ląstelių transplantacijas, naudojamas daugelyje regeneracinės medicinos sričių. Procedūros metu  pacientas yra ir donoras ir autologinio transplanto gavėjas. Panaudojant progenitorines ląsteles ir augimo faktorius, išgautus iš donoro audinių yra aktyviai skatinama recipiento kūno audinių regeneracija.

Ši technologija yra pagrįsta klinikiniais tyrimais, kuriuose buvo nustatyta ypač didelė ląstelių, esančių kūno vientisuose audiniuose, koncentracija. Rigenera® kalibruoto mechaninio proceso ir filtravimo pagalba yra išgaunama didelė progenitorinių ląstelių ir kitų pirmtakinių elementų koncentracija, įskaitant ir kamienines ląsteles. Šio procesu metu specialiu medicininiu prietaisu yra paruošiama ląstelių, galinčių regeneruoti audinius, suspensija.

Pirmajame procedūros etape gydytojas paima mažą odos lopinėlį (nuo vienos iki trijų biopsijų, kurių skersmuo yra apie 2,5 mm) nuo kaklo užpakalinės linijos už ausies. Tai sritis, kuri yra mažiausiai jautri androgeniniam plaukų slinkimui. Tokio nedidelio odos lopinėlio paėmimas leidžia lengvai ir natūraliai sugyti transplantato paėmimo vietai. Tai yra visiškai neskausmingas procesas, nes gydytojas anestezuoja biopsiją lidokaino injekcija.

Kitame etape gydytojas, naudojant specialų prietaisą, išskiria iš paciento audinių progenitorines ląsteles, kamienines ląsteles ir augimo faktorius, kurie turi stiprų regeneracinį poveikį. Taip yra paruošiama speciali ląstelių, galinčių regeneruoti audinius, suspensija.

 

Trečiame procedūros etape paruošta suspensija mezoterapinių injekcijų pagalba yra įvedama į paciento galvos odą ir plaukų folikulus, tikslu stimuliuoti regeneracinius audinių procesus.

Regenera activa®  gydymas yra atliekamas vieną kartą ir per vieną procedūrą. Procedūra vykdoma ambulatoriškai, užtrunka iki 60 min. Nereikalauja nedarbingumo, žmogus po procedūros gali sugrįžti į savo įprastinę veiklą. Siekiant išvengti tolesnio plaukų slinkimo ir androgeninės alopecijos progresavimo gydymas gali būti kartojamas tik po 2-3 metų.

Gydymo rezultatai jau po 1-2 mėnesių!
bottom of page