top of page

TrichoTest - vienintelis Lietuvoje genetinis testas inividualiam plaukų slinkimui gydyti

Plaukų slinkimas, kitaip dar vadinamas, alopecija išties vargina daugybę žmonių. Tai progresyvi būsena, kuri pasižymi skirtingomis atsiradimo priežastimis bei formomis. Nors iš pradžių plaukų slinkimas gali pasirodyti nedidelė problema, tai reikėtų spręsti nedelsiant, kadangi negydant, alopecija sparčiai progresuoja. 

Apytiksliais domenimis plaukų slinkimu dažniau skundžiasi vyrai (apie 80%), tačiau tai būdinga ir moterims (apie 40%). Pagrindinės šio sutrikimo priežastys: padidėjęs testorterono lygis, hormonų pokyčiai, uždegiminiai procesai, kraujo cirkuliavimo problemos, vitaminų ar mineralų trūkumas, stresas, aplinkos poveikis ir kt. 

SkinLand dermatologijos klinikos gydytojai pristato Jums naujieną ! TrichoTest - tai išsamiausias ir naujausias genetinis tyrimas, kurio metu analizuojami genetiniai faktoriai turintys įtakos plaukų slinkimo gydymui. Puikiai tinka visiems, kurie nori suprasti kaip jų genetika veikia plaukų slinkimo gydymą. Taip pat tiems, kurie dar nerado sau tinkančio alopecijos gydymo ar šeimoje turi ne vieną šios ligos atvejį. 

 

TrichoTest privalumai:

  • Visiškai individualus gydymas

  • Pateikiamas išsamus paaiškinimas apie jūsų genetines savybes ir jų ryšį su plaukų slinkimu.

  • Gautų testo rezultatų pritaikymas gydyme. Parinktas individualus gydymas ar sukurtas vaistas, tinkantis konkrečiai jums. 

Procedūros eiga:

  1. Trichologo konsultacija, DNR mėginio paėmimas

  2. Klausimyno, apie sveikatos būklę, pildymas

  3. Praėjus 4-5 savaitėms gaunami jūsų testo rezultatai.

  4. Trichologo konsultacija, skirta paaiškinti testo rezultatus bei paskirti individualų gydymą. 

Išsamiau šiame straipsnyje 

https://www.medicina.lt/straipsniai/Nauja-era-plauk%C5%B3-slinkimo-gydyme-DNR-tyrimai/15677 

Vienas testas - visam gyvenimui !
bottom of page