top of page
Zuii

 

Malonu, kai gėlės puošia Jūsų veidą, saugo, tausoja ir ramina visą dieną!  

 

Gyvenimas - tai spalvos. Ar galite įsivaizduoti, koks jausmas yra nešioti gėles ant savo veido? Zuii sertifikuoti  produktai savyje suderina unikalias gėlių žiedlapių savybes.

 

Pagaminta iš damasko rožių, jazminų, ramunių bei pačių tyriausių eterinių aliejų, vitaminų, mineralų ir augalų ekstraktų Zuii kosmetika suteikia Jums galimybę puikiai atrodyti be jokių cheminių ar sintetinių medžiagų. Visi Zuii produktai yra gaminami naudojant tik sertifikuotus ekologiškus gėlių žiedlapius siekiant sukurti unikaliai minkštą, maitinančią ir gydančią pudros bazę. Ši kosmetika ne tik puošia, bet ir

gydo, saugo ir gerina jūsų odos būklę. Mažina raukšleles, lygina odą, ramina bei puikiai tinka esant aknei, rožinei, egzemos pažeistai ir pigmentuotai odai. Į skystų produktų sudėtį įeina ekologiškas damasko rožės aliejus, naudojamas tik pačioje prabangiausioje kosmetikoje. 

 

Zuii misija yra nuolat naudoti tik gryniausius ekologiškus ingredientus ir atitikti aukščiausių pasaulio sertifikavimo įstaigų reikalavimus. Zuii Organic yra suteiktas vienas aukščiausių Europoje, pasaulyje plačiai pripažintas BDIH & COSMOS sertifikatas.  

 

Zuii produktuose nėra jokių cheminių, sintetinių medžiagų, nanodalelių, parabenų,  genetiškai modifikuotų organizmų ar jų pėdsakų. Produktai yra neišbandyti su gyvūnais ir tinkami veganams. 

Koks skirtumas tarp NATŪRALIOS/MINERALINĖS, ORGANINĖS ir SERTIFIKUOTOS ORGANINĖS kosmetikos produktų?

Natūralių/mineralinių produktų gamyba nėra griežtai reglamentuojama. Produktai savo sudėtyje gali turėti nedidelį kiekį natūralių ingredientų, tačiau galutiniame produkte galima rasti ir sintetinių ar cheminių medžiagų. Produktuose esančių  natūralių ingredientų procentas nėra kontroliuojamas valstybinių institucijų.

 

Ekologiškų produktų gamyba nėra griežtai reglamentuojama. Produktai savo sudėtyje gali turėti nedidelį kiekį sertifikuotų organinių ingredientų, tačiau galutiniame produkte galima rasti ir sintetinių, cheminių ar  natūralių ingredientų. Produktuose esančių  natūralių ingredientų procentas nėra kontroliuojamas valstybinių institucijų.

 

Sertifikuoti ekologiški produktai yra vienintelė garantija vartotojui, kad produktas ir jame esantys ekologiški ingredientai atitinka visus nustatytus reikalavimus. Minimalus sertifikuotų organinių ingredientų kiekis  galutiniame produkte turi būti ne mažesnis nei 95% (likę 5% – kiti natūralios kilmės ingredientai). Sintetinių, cheminių ar gyvulinės kilmės produktų naudojimas yra griežtai draudžiamas.

Zuii
Zuii
Zuii
skinland
bottom of page