top of page
Frakcinis odos atjauninimas lazeriu

 

Su amžiumi mūsų oda pradeda glebti, tamsėja paakiai, išryškėja mimikos raukšlės, mažėja odos elastingumas ir keičiasi jos spalva. 

Frakcinio odos atnaujinimo tikslas yra be chirurginių intervencijų ar injekcijų atnaujinti odą. Lazerio poveikis sužadina odos natūralų atsikūrimo mechanizmą, tai idealus būdas atjauninti veido ar viso kūno odą bei sugrąžinti natūralią jos spalvą. Frakciniu lazeriu gali būti naikinamos raukšlės, pigmentiniai odos pakitimai, randai bei strijos. Modernių technologijų dėka itin plonas lazerio spindulys chaotiškai atlieka odoje mikroskopinius dūrius ir suformuoja daugybinius mikrogriovelius (mikrozonas), supamas nepakenktų audinių. Ląstelės, esančios aplink mikrozonas, aktyvuojamos ir paveikta odos sritis pradeda atsinaujinti. Naujos kolageno skaidulos pakeičia jungiamąjį audinį, lygina odos reljefą ir gerina jos tekstūrą. Raukšlės ir įvairūs randai (taip pat ir randai po aknės) efektyviai suminkštinami ir pašalinami. Sumažinamas išsiplėtusių porų dydis, pašalinamos pigmentinės ir senatvinės dėmės, suvienodinama odos spalva. Visa tai gerina estetinį odos vaizdą. Po procedūrų kelis mėnesius vyksta naujų odos ląstelių regeneracija ir kolageno skaidulų sintezė, todėl teigiamas efektas bėgant laikui tik ryškėja. Akivaizdūs pokyčiai matomi jau po pirmosios procedūros.

Mūsų klinikoje naudojamas vienintelis Baltijos šalyse naujos kartos frakcinis lazeris Lutronic eCO2. Patentuota Controlled Chaos Technology® užtikrina maksimalų nuotolį tarp lazerio šūvių ir ženkliai sumažina terminį paveikį į odą, kas ypač pagerina rezultatus, užtikrina saugumą ir mažesnį skausmo pojūtį. Šis lazeris naudojamas ne tik odos darinių šalinimui, randų ir strijų gydmui, bet ir estetinėms atjauninimo bei senatvinių odos pokyčių korekcijos procedūroms.

Frakcinis odos atjauninimas

Prieš

Frakcinis lazeris Lutronic eCO2

Po

Prieš procedūrą

Tik po vienos procedūros

SkinLand klinikoje atliktų procedūrų rezultatai
Frakcinis atjauninimas aplik lupas

Prieš procedūrą

Tik po vienos procedūros

Frakcinis paakiu atjauninimas

Prieš procedūrą

Tik po vienos procedūros

bottom of page