Mezoterapija: kas tai?

Mezoterapija yra mikroinvazinė koregavimo ir gydymo procedūra, kurios metu yra naudojami veikliųjų preparatų mišiniai, sušvirkščiami į problemines vietas. Šio metodo panaudojimo būdų yra gana daug, todėl nieko nuostabaus, kad mezoterapija yra taikoma gana dažnai.

Mezoterapija veido odai

Specialus veikliųjų preparatų mišinys gali būti naudojamas probleminėms veido sritims. Mezoterapija gali būti taikoma esant įvairioms odos problemoms: drėgmės balanso atstatymui, senėjimo procesų stabdymui, laisvųjų radikalų poveikio mažinimui, ir t.t. Po atliktos procedūros oda tampa lygesnė ir stangresnė, išlyginamos nedidelės raukšlės, oda tampa labiau švytinti. Nors pasiektas rezultatas nėra labai ilgalaikis, tačiau palanku yra tai, kad procedūra neturi šalutinio poveikio, taigi esant poreikiui bus galima pakartoti. Taip pat mezoterapija gali būti naudojama ir su kitomis kosmetinėmis procedūromis, pavyzdžiui, su raukšlių užpildų injekcijomis.

Taip pat gali būti taikoma kovojant su plaukų slinkimu, nes preparatuose esantys vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis ir gerina mikrocirkuliaciją. Dėl šios priežasties plaukų augimo fazė tampa ilgesnė. Taigi, mezoterapija gali padėti kovoti ir su plaukų slinkimu. Šios procedūros panaudojimo galimybės yra iš tiesų nemažos, taigi, verta pasvarstyti apie tokį sprendimą.

Prieš gydymą

Gydymo eigoje po 6 savaičių

Po gydymo po 12 savaičių

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2018 SkinLand 

tel. +370 615 76668

info@skinland.lt

UAB Odos namai 

LT-47103 Kaunas

Lietuva

   Visos teisės saugomos