top of page
Plaukų šalinimas lazeriu – efektyvi ir neskausminga procedūra

Nors šiandien galime rasti iš tiesų daug įvairių depiliacijai skirtų priemonių, tačiau vis dažniau svarbiausiu kriterijumi tampa tai, kad plaukelių šalinimas garantuotų kuo ilgiau išliekantį rezultatą. Taigi, nieko stebėtino, kad vis dažniau yra pasirenkamas plaukų šalinimas lazeriu – ši procedūra yra gana greita ir neskausminga, o rezultatu galima džiaugtis iš tiesų ilgai.

Kodėl plaukų šalinimas lazeriu – vienas geriausių pasirinkimų?

  • Procedūros metu nejaučiamas skausmas. Dilgčiojimas gali būti jaučiamas tada, jei plaukeliai yra šalinami jautriose vietose;

  • Plaukų šalinimą bus galima pamiršti ilgam;

  • Vienu metu lazeris veikia nuo kelių iki keliolikos plaukų, todėl procedūra ilgai netrunka;

  • Yra galimas įvairiose kūno vietose: rankų, kojų, nugaros, bikinio zonos, veido srityse ir t.t.;

  • Po atliktos procedūros galima naudoti įprastas kūno priežiūros priemones, nežymus paraudimas greitai praeina;

  • Inovatyvus, naujos kartos Sapphire / Opphalo lazeris pasižymi galimybe naudoti itin didelę galią, norint pašalinti plaukelius kuo efektyviau, tačiau taip pat turi ir šaldymo sistemą, kuri apsaugo odą ir neleidžia sukelti skausmo.

  • Kadangi lazerio spindulys tiesiogiai veikia pačius plauko folikulus, bet ne odą aplink, saugu atlikti šią procedūrą vasarą. Pakaks atsisakyti intensyvaus deginimosi vos 72 valandas. 

  • Plaukų šalinimo lazeriu procedūra yra gana prieinama, todėl galite sutaupyti pinigų.

Kiek procedūrų prireiks ir kodėl šalinimą lazeriu tenka kartoti?

Lazeriu yra paveikiami tik tie plaukai, kurie yra augimo fazėje, ramybės fazėje esančių plaukų paveikti negalima. Kad procedūra garantuotų kuo ilgalaikiškesnį rezultatą, šalinimą lazeriu reikia kartoti kelis kartus, dažniausiai prireikia 4-8 procedūrų, kurios turi būti kartojamos kas 4-6 savaites veido srityje arba kas 6-10 savaičių kūno srityje. Dalis lazeriu šalinamų plaukų yra panaikinami visam laikui, o dalis po kelerių metų gali ataugti. Vis dėlto plaukuotumas niekada nebūna didesnis nei iki tol, kol buvo pradėtas plaukų šalinimas lazeriu. Plaukai, kurie atauga po šios procedūros, būna silpnesni ir plonesni, todėl jie lengviau pasiduoda depiliacijai.

Kaip pasiruošti plaukų šalinimui lazeriu?

3-4 savaites prieš šalinimą lazeriu nedepiliuokite plaukelių, tačiau juos galite skusti. Prieš pat procedūrą net yra rekomenduojama nuskusti depiliuojamą plotą. Vertėtų vengti deginimosi saulėje ar soliariume, nenaudoti kosmetinių priemonių srityse, kuriose bus atliekamas plaukų šalinimas. Jei kiltų tam tikrų klausimų, paprasčiausiai susisiekite nurodytais kontaktais, ir netrukus gausite atsakymus į kylančius klausimus.

Veidas
Viršutinė lūpa
Smakras
Bikini sritis

Laser Sapphire / Opphalo plaukų šalinimo lazeris - tai vienintelis, naujausios technologijos, diodinis plaukų šalinimo lazeris su patentuota Depilice® technologija, kuri atšaldo lazerio antgalį net iki -10ºC, todėl procedūra yra ne tik ypač saugi, efektyvi, bet ir visiškai beskausmė!!!

Plauku salinimas lazeriu
Plauku salinimas lazeriu
bottom of page