top of page

Profesionalus dermatologas padės išspręsti įvairias odos problemas

 

Dermatologas – tai gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo įvairias odos ligas. Nors kartais odos ligos bandomos gydyti savarankiškai, tačiau taip elgtis tikrai nėra protinga – odos ligų yra tikrai labai daug, ir ne visada yra paprasta nustatyti jų priežastį. Taigi, visada verta kreiptis į dermatologą, kuris atliks apžiūrą, paskirs reikalingus tyrimus bei gydymą.

 

Dažniausios dermatologinės ligos

  • Spuogai;

  • Infekcinės odos ligos;

  • Žvynelinė;

  • Atopinis dermatitas;

  • Kontaktinis dermatitas.

 

Žinoma, odos ligų yra kur kas daugiau. Kiekviena jų išsiskiria tam tikrais jai būdingais požymiais, tačiau kartais ligos simptomai yra labai panašūs. Būtent dėl šios priežasties yra svarbu, kad dermatologas atliktų apžiūrą ir, jei reikia, paskirtų tolimesnius tyrimus. Niekam ne paslaptis, kad netinkamai gydoma liga gali pridaryti daugiau žalos nei naudos, todėl pastebėję tam tikrus odos ligų simptomus, kreipkitės į specialistą.

Kaip išsirinkti dermatologą?

Klinikų, kuriose paslaugas siūlo dermatologas, rasime iš tiesų daug. Taigi, neretai kyla klausimas, kokį specialistą vertėtų pasirinkti. Dažniausiai yra ieškoma tokių klinikų, kurios yra įsikūrusios tam tikrame mieste, tačiau didmiesčių gyventojai tikrai turi iš ko rinktis. Visada norima būti užtikrintiems, kad dermatologas bus profesionalus ir atidus, todėl neretai gali pagelbėti pacientų atsiliepimai. Jų tikrai bus galima rasti internetinėje erdvėje, todėl tai galės padėti paprasčiau priimti sprendimą. Taip pat gali būti svarbu ir tai, kaip greitai bus galima apsilankyti pas dermatologą – juk ne visada yra galimybė ilgai laukti.

 

Dermatologo konsultacijų kaina

Dažnai yra svarbu ir tai, kiek kainuos dermatologo konsultacija. Šiandien iš tiesų daug klinikų turi savo internetines svetaines, kuriose pateikiami kainynai, todėl tai gali leisti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Palyginę, kiek tai gali kainuoti, galėsite nuspręsti, kokioje klinikoje vertėtų apsilankyti.

Kartais dermatologas gali suteikti konsultaciją nuotoliniu būdu – tai yra itin aktualu tada, kai nėra galimybės atvykti į kliniką. Vis dėlto, nuotoliniu būdu ne visos odos ligos gali būti identifikuojamos, todėl visada yra palankiau atvykti konsultacijai į dermatologo kabinetą.

Dermatologas
bottom of page