top of page
Dr. Alkaitis

 

Netepkite ant odos tai, ko negalėtumėte suvalgyti 

Dr. Saulius Anthony Alkaitis 

KAS TAI YRA DR. ALKAITIS?

dr. Alkaitis - tai aukščiausios kokybės, ,,gyvoji” odos priežiūros linija, sukurta plačiai pripažinto pasaulinio garso mokslininko dr. Saulius Anthony Alkaitis. Ilgamete moksline patirtimi ir išsamiomis žiniomis apie gydomąsias augalų savybes, dr. Alkaitis išsiskiria iš visų kitų ,,dr.” ženklo produktų. dr. Alkaitis naudoja sertifikuotus organinius, biodinaminius ir etiškai laukinėje gamtoje surinktus ingredientus jų neapdorodamas, kad išgautų didžiausią veiksmingumą. Negalimi kompromisai su jokia iš sudedamųjų dalių ar procesų, siekiant geriausių rezultatų jūsų odai. 

 

Gyva odos priežiūra

dr. Alkaitis laiko odą gyvu organu, todėl jeigu ją maitinsite ,,gyvu” maistu, ji bus sveikesnė. dr. Alkaitis ekstraktai ir produktai yra gaminami mūsų pačių ir jų sudėtyje tik ,,gyvi” ingredientai. ,,Gyvi” reiškia aukščiausios kokybės augalus natūralioje būsenoje, o ne laboratorijoje apdorotus produktus. Augalų ekstraktai dažniausiai suskaidomi į ,,aktyvius”, paimant tai, kas turi vertę ir atmetant visa, kas lieka. Tai prieštarauja dr. Alkaitis nuostatoms, pripažįstančioms pilnavertę augalų galią, tik tuomet, kai jie yra savo biologinėje būsenoje. dr. Alkaitis produktuose esantys ekstraktai niekada nėra kaitinami aukštesnėje nei kūno temperatūra, taip išsaugant jų gydomąją naudą. Kai sakome gryni, taip ir yra. Jūs nerasite ,,iš augalų išskirtų” ingredientų, GMO, transriebiųjų rūgščių, sintetinių ar cheminių medžiagų, kurios yra įprastos daugelyje kosmetikos produktų. dr. Alkaitis produktai gaminami rankomis, nuo pradžios iki pabaigos naudojant tik organinius laukinėje gamtoje surinktus ir maistui tinkamus ingredientus. 

 

Odos prigimtis

Kadangi tai yra iš tiesų tyra ir natūrali odos kosmetika, dr. Alkaitis produktai dirba išvien su jūsų odos natūraliomis funkcijomis, o ne prieš jas. Dėl ,,gyvosios" sudėties formuluočių jie veikia kaip adaptogenai odai, prisitaikantys prie kiekvieno žmogaus unikalaus odos tipo, taip subalansuodami odą. Todėl mes nesiūlome atskirų produktų riebiai, sausai ar jautriai odai. Mūsų produktai atstato individualų odos balansą, suteikdami jai optimalią būseną, ir kaip teigia Dr. Alkaitis ,,sveika oda yra graži oda.” 

 

Istorija jūsų rankose

Dirbdamas su ,,gyvomis” medžiagomis, dr. Alkaitis tęsia seną ir beveik užmirštą tradiciją. Nuo pat pirmųjų civilizacijų buvo kaupiamos gilios žinios apie natūralią gamtą. Šis natūralus požiūris į gydymą turi ilgą ir garbingą istoriją, siekiant kuo ilgiau išsaugoti kūno sveikatą ir gerą savijautą. Palyginimui, sintetiniai produktai yra naudojami tik kiek daugiau nei šimtmetį ir jų poveikis vis dar nėra plačiai ištirtas.

 

KAS JIS DR. ALKAITIS?

Žinomas mokslininkas, Etno farmakologas (mokslas apie tradicinius gydymo būdus naudojant daugiausia augalus), farmakognozas (mokslas apie vaistinių augalų gydomąsias savybes), fizinės chemijos mokslų daktaras, Dr. Alkaitis, turi ypatingai didelę patirtį, kuri gerokai pranoksta įprastą ,,dr.” ženklo kosmetiką. Kaip vėžio gydymą tiriantis mokslininkas, įskaitant ir augalų naudojimą, Dr. Alkaitis įsitikino, kad yra tiesioginis ryšys tarp mūsų visuomenės priklausomybės nuo sintetinių cheminių medžiagų vartojimo ir spartaus vėžio bei kitų degeneracinių ligų didėjimo. Dr. Alkaitis remiasi savo gausiomis žiniomis apie vaistinę ir terapinę augalų naudą, kurdamas odos priežiūros produktus, kurie tarnauja viso kūno sveikatai. Jis nėra amatininkas, kuriantis iš augalų sintetinius hibridus, plačiai paplitusius šiandieninėje kosmetikos pramonėje. Augalų ir jų gydomųjų savybių mokslinių tyrimų srityje jis pasiekė ypatingas aukštumas ir šie pasiekimai leido jam sukurti visiškai tikrą organinę kosmetiką.

 

KODĖL DR. ALKAITIS?

Odos paskirtis

Oda yra didžiausias kūno organas, gausiai sugeriantis ant jos tepamas medžiagas (tiek maistingąsias, tiek ir toksinus). Tai veikia ne tik odą, bet ir tai, kaip jaučiatės viduje bei išoriškai. Oda tiesiogiai atspindi mūsų sveikatą, parodydama kada yra vidinis disbalansas ar netoleravimas. Organas, atiekantis tiek daug gyvybiškai svarbių funkcijų, turi gauti tinkamą priežiūrą. Maitinkite ją aukščiausios kokybės dr. Alkaitis sveiku maistu odai. 

 

Cheminis nesuderinamumas

Kada kosmetikos produktuose naudojamos sintetinės cheminės medžiagos, jos gali turėti obstrukcinį poveikį odai, užkimšti poras ir paskatinti  inkštirų susidarymą bei uždegimą. Cheminės medžiagos taip pat yra linkusios dehidruoti ir užkimšti prakaito liaukas, tuo sukeldamos grėsmę mūsų sveikatai. Žaliavos šioms sintetinėms cheminėms medžiagoms yra pramoninės gamybos produktai, kurie turi būti modifikuojami ir pritaikomi tam, kad tiktų mašininei gamybai. Tai daro jas netinkamas ne tik jūsų odai, bet ir visam jūsų kūnui. Todėl nenuostabu, kad sintetiniu būdu apdorotų ir modifikuotų produktų naudojimas yra nesuderinamas su organizmo poreikiu natūraliems ingredientams ir trikdo natūralią pusiausvyrą. 

 

dr. Alkaitis išmintis

Dr. Alkaitis, fizinės chemijos mokslų daktaras, puikiai supranta sintetinių medžiagų keliamą pavojų. Dr. Alkaitis įsitikinęs, kad rūpinimasis savo oda yra ne tik išorinio grožio ieškojimas, bet ir neabejotinai būtina kasdienės sveikatos priežiūros dalis. Dauguma rinkoje esančių odos priežiūros priemonių, netgi vadinamųjų ,,organinių” ir ,,natūralių”, savo sudėtyje turi konservantų, priedų ir sintetinių ingredientų, kurie yra nesuderinami su natūraliais sveikos odos poreikiais. Dr. Alkaitis suderino tai, kas geriausia moksle ir gamtoje, taip sukurdamas odos priežiūros produktų liniją, kuri perteikia holistinį požiūrį į grožį.

Dr. Alkaitis
alkaitis

Dr. Saulius Alkaitis

alkaitis
alkaitis
alkaitis
alkaitis
skinland
bottom of page